Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: lesník, Děčín

Pozice:
lesník
Zaměstnavatel:
Správa Národního parku České Švýcarsko
IČO:
06342477
Oblast (okres, kraj):
Děčín
Obor práce:
Zemědělství a lesnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
27250
Popis práce:

Místo výkonu práce: Jetřichovice/Krásná Lípa/Děčín dle dohody

Požadavky: vysokoškolské vzdělání lesnického nebo přírodovědného směru; trestní bezúhonnost; nesmí být členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob (§303, odst.3 Zákona 262/2006Sb., zákoníku práce); řidičský průkaz typu B - aktivní řidič; dobrá uživatelská úroveň práce na PC; velmi dobré komunikační schopnosti; cizí jazyk výhodou (němčina, angličtina); základní znalost práce s GIS.

Náplň práce: tvorba odborných podkladů se zaměřením na lesní ekosystémy a management: např. plány péče, Zásady péče; příprava a odborná podpora při tvorbě LHP; podpora a koordinace lesnického výzkumu a monitoringu; součinnost při plánování a dohledu lesnických managementových činností; sledování stavu lesních biotopů soustavy Natura 2000; práce v gisovém prostředí (tvorba dat, databází a výstupů)

Hrubá mzda: výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Benefity: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost profesního vzdělávání, zaměstnanecké benefity FKSP, možnost bydlení

Kontakt e-mailem: j.skalova@npcs.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jiřina Skalová
Telefon:
412354045
Počet zobrazení inzerátu:
60×